| Όνομα προϊόντων | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Υλικό | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Τύπος καλωδίων | επίπεδο ή στρογγυλό καλώδιο |
| Οδηγός καλωδίων | 1 PC |
| Ονομα | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | πηνίο σύρματος |
| Αγωγός καλωδίων | καλώδιο αλουμινίου ή χαλκού |
| Τύπος αγωγού | στρογγυλό ή επίπεδο καλώδιο |
| Στρογγυλό σύρμα | ∅0.3 ~ 5.0mm |
| Όνομα μηχανών | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Εφαρμογή | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Πλάτος τυλίγματος | 0600mm |
| Κεντρικό ύψος | 900mm |
| Δύναμη μηχανών | 4kw |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Εφαρμογή | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Πλάτος τυλίγματος | 0 ~ 600mm |
| Κεντρικό ύψος | 900mm |
| δύναμη μηχανών | 4KW |
| Όνομα | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Εφαρμογή | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Πλάτος τυλίγματος | 0 ~ 800mm |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 160rpm |
| Χρώμα | Προαιρετικός |
| Ονομασία προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | πηνίο σύρματος περιέλιξης |
| Μέγιστο πλάτος περιέλιξης | 800 χλστ |
| Ταχύτητα περιέλιξης | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Ονομασία προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Ανώτατο πλάτος τυλίγματος | 600 χιλιοστά |
| Υψόμετρο κέντρου | 900 χιλιοστά |
| Δύναμη | 4KW |
| Όνομα | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρώμα | Όπως ζητείται |
| Εφαρμογή | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Υλικό αγωγών | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Όνομα | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Εφαρμογή | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Πλάτος τυλίγματος | 0 ~ 500mm |
| Ύψος σπειρών | μέγιστο 500mm ανά σπείρα |
| Δύναμη μηχανών | 7.5kw |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Ανώτατο πλάτος τυλίγματος | 800 χιλιοστά |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |