| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή περιστροφής χαρτιού |
|---|---|
| Λειτουργία | Διοδηγός περιστρεφόμενου φύλλου |
| Μοντέλο | 0,2 ~ 3.0mm |
| Φύλλο αλουμινίου decoiler | 1 σύνολο |
| συγκόλληση | κρύα συγκόλληση πίεσης |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου χαλκού |
| Χρώμα | Οπως ζητήθηκε |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Όρος | Νέος |
| Ονομασία | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Μοντέλο | 0.2 ~ 2,0 mm |
| Τρόπος συγκόλλησης | TIG |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 300mm |
| Μέγιστη. Ταχύτητα περιέλιξης | 35 περιστροφές/λεπτό |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου | 0,2 ~ 3.0mm |
| Κατανάλωση ισχύος | 5.5KW |
| Ονομασία | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 300 χιλιοστά |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 35 περιστροφή/λεπτό |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου | 0,2 ~ 3.0mm |
| Δύναμη | 5.5KW |
| Ονομασία του προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 100 ~ 300mm |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 35 περιστροφή/λεπτό |
| Μοντέλο | 0,2 ~ 3.0mm |
| Δύναμη περιστροφής | 5.5KW |
| Ονομασία του προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 600 χιλιοστά |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 26 περιστροφή/λεπτό |
| Μοντέλο | 0,2 ~ 3.0mm |
| Δύναμη | 11 kW |
| Όνομα | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα μετασχηματιστών |
| Τύπος καλωδίου | επίπεδο σύρμα ή στρογγυλό σύρμα |
| Μέγεθος καλωδίων | 0.3 - 5.0mm |
| Χρώμα μηχανών | Προσαρμοσμένος |
| Όνομα προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρώμα μηχανής | προαιρετικό |
| Χρήση | πηνίο σύρματος μετασχηματιστή περιέλιξης |
| Υλικό εκκαθάρισης | καλώδιο χαλκού ή καλώδιο αλουμινίου |
| Τύπος καλωδίου | επίπεδο σύρμα ή στρογγυλό σύρμα |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα λουρίδων |
| Μοτέρ περιέλιξης | 22kw |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 18 περιστροφές/λεπτό |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |