| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | παραγωγή της σπείρας φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 1000mm |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 800 χλστ |
| Name | automatic coil winding machine |
|---|---|
| Function | winding wire coil |
| Wire | copper or aluminium wires |
| Machine color | optional |
| Round wire size | Φ0.3 ~ 5.0mm |
| Όνομα προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | πηνίο αλουμινίου |
| Πάχος φύλλου Cu | 0.2 ~ 2,0 mm |
| Πάχος αλουμινίου | 0,3 ~ 3.0mm |
| Ανώτατο πλάτος τυλίγματος | 1000mm |
| Όνομα προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | ελαστικό ελαστικό καλωδίου |
| Πάχος φύλλου Cu | 0.2 ~ 2,0 mm |
| Πάχος αλουμινίου | 0,3 ~ 3.0mm |
| Ανοχή ευθυγράμμισης | 0,5 mm |
| Όνομα προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | ελαστικό ελαστικό καλωδίου |
| Μοντέλο | 0.2 ~ 2,0 mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 200 ~ 800 mm |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου χαλκού |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Όρος | Νέος |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρες φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος λουρίδων $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος λουρίδων Al | 0,3 - 3,0 mm |
| Λειτουργία συγκόλλησης | TIG συγκόλληση |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος ξηρές σπείρες μετασχηματιστών |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Λειτουργία συγκόλλησης | TIG |
| Ονομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | παραγωγή της σπείρας φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλου Cu | 0,2 - 2,0 χιλιοστά |
| Πάχος αλουμινίου | 0,3 - 3,0 χιλιοστά |
| Ανώτατο πλάτος τυλίγματος | 1200mm |