| Product name | foil winding machine |
|---|---|
| Usage | winding foil coils |
| Cu foil thickness | 0.2 - 2.0mm |
| Al foil thickness | 0.3 - 3.0mm |
| Welding method | TIG welding |
| Product name | copper foil winding machine |
|---|---|
| Usage | winding foil coil |
| Cu foil thickness | 0.2 - 2.0mm |
| Al foil thickness | 0.3 - 3.0mm |
| Winding width | 200 - 1000mm |
| Όνομα μηχανών | μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα μετασχηματιστών |
| Τύπος καλωδίων | στρογγυλό ή επίπεδο καλώδιο |
| Υλικό καλωδίων | καλώδιο $cu ή Al |
| Στρογγυλή διάμετρος καλωδίων | 0,3 ~ 5.0mm |
| Όνομα προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | πηνίο αλουμινίου |
| Πάχος φύλλου Cu | 0.2 ~ 2,0 mm |
| Πάχος αλουμινίου | 0,3 ~ 3.0mm |
| Μέγιστο πλάτος φύλλου | 1000mm |