| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Φύλλο αλουμινίου αγωγών | λουρίδα $cu/Al |
| Φύλλο αλουμινίου decoiler | 2 σύνολα |
| Δύναμη μηχανών | 30kw |
| Ονομασία | σχισμή της γραμμής |
|---|---|
| Χρήση | φύλλο χάλυβα πυριτίου σχισμών |
| Υλικό Εξωτερική διάμετρος | Ø1200mm, μέγιστο |
| Υλικό Εσωτερική διάμετρος | Ø500mm |
| Δυνατότητα κοπής | 0,23 ~ 0.5mm |
| Τροφοδοτικό | 380V, 50Hz |
|---|---|
| δύναμη μηχανών τυλίγματος | 7,5 kw |
| Foil Conductor Od | 1000mm |
| Αναγν. αγωγού αλουμινίου | 500 χλστ |
| Πάχος φύλλου | 0,2 - 3,0 mm |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα |
| Δύναμη | 22kw |
| Ταχύτητα περιέλιξης | 0 ~ 18 περιστροφή/λεπτό |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Όνομα μηχανών | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Αγωγός καλωδίων | καλώδιο αλουμινίου ή χαλκού |
| Τύπος αγωγών | στρογγυλό ή επίπεδο καλώδιο |
| στρογγυλό καλώδιο | ∅0.3 ~ 5.0mm |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Εφαρμογή | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Δύναμη μηχανών | 4kw |
| Ταχύτητα περιέλιξης | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Συμπεριφορά | cu wire ή al wire |
| Όνομα | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Πλάτος τυλίγματος | 0 ~ 400mm |
| Ύψος σπειρών | μέγιστο 400 ανά σπείρα |
| Δύναμη μηχανών | 11KW |
| Χρώμα Machin | Προαιρετικός |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή μετασχηματιστών |
| Επεξεργαστική περίοδος εγγύησης | 12 μηνών |
| Διάμετρος αποστρώματος | 480 ~ 520 mm |
| Foil Conductor Od | 1000mm |
| Ταχύτητα εκκαθάρισης | Ρυθμιζόμενο, έως 16 rpm |
|---|---|
| Μηχανή κοπής φύλλου | ηλεκτρικά ψαλίδια |
| Εφαρμογή | Κατασκευή μετασχηματιστών |
| Διάμετρος αποστρώματος | 480 ~ 520 mm |
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 1600mm, μέγ |
| δύναμη μηχανών τυλίγματος | 22 KW |
|---|---|
| Επεξεργαστική περίοδος εγγύησης | 12 μήνες |
| Φύλλο αλουμινίου χαλκού | Πλάτος 200-1200 mm |
| Τροφοδοτικό | 3 φάσεις 380V, 50Hz |
| Διάμετρος αποστρώματος | 480 ~ 520 mm |