| Ονομασία προϊόντος | τέμνουσα μηχανή πυρήνων μετασχηματιστών |
|---|---|
| πλάτος κοπής | 40 ~ 300mm |
| Δυνατότητα κοπής | 0,23 ~ 0.35mm |
| Διάστημα κοπής | 350 ~ 9999mm |
| ταχύτητα τροφοδοσίας | 120m ανά λεπτό |
| Ονομασία μηχανής | τέμνουσα μηχανή πυρήνων μετασχηματιστών |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων | 40 ~ 300mm |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0,23 ~ 0.35mm |
| Μήκος κοπής | 350 ~ 9999mm |
| Ταχύτητα σίτισης | 120m ανά λεπτό |
| όνομα | τέμνουσα μηχανή πυρήνων μετασχηματιστών |
|---|---|
| Τέμνον πλάτος | 40 ~ 300mm |
| Τέμνον πάχος | 0,23 ~ 0.35mm |
| Μήκος κοπής | 350 ~ 9999mm |
| Ταχύτητα σίτισης | 120m ανά λεπτό |
| Όνομα | τέμνουσες μηχανές πυρήνων μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | παραγωγή της κεντρικής θέσης μετασχηματιστών |
| Πλάτος φύλλων | 40 ~ 300mm |
| Πάχος φύλλων | 0,23 ~ 0.35mm |
| Τέμνουσα ταχύτητα | 180m/min |
| Ονομασία του προϊόντος | περικοπή στη γραμμή μήκους |
|---|---|
| Τρόπος κοπής | Δύο κοψίματα, δύο τρύπες. |
| Δυνατότητα κοπής | 0,23 ~ 0.35mm |
| Μέγεθος κοπής | 40 ~ 300mm |
| ταχύτητα τροφοδοσίας | 120m/min |
| Όνομα μηχανών | τέμνουσες μηχανές πυρήνων μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | παραγωγή της κεντρικής θέσης μετασχηματιστών |
| Πλάτος φύλλων | 40 ~ 300mm |
| Πάχος φύλλων | 0,23 ~ 0.35mm |
| Ταχύτητα σίτισης | 180M/min |
| Ονομασία προϊόντος | τέμνουσες μηχανές πυρήνων μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | παραγωγή της κεντρικής θέσης μετασχηματιστών |
| Πλάτος λουρίδων | 40 ~ 300mm |
| Πάχος λωρίδας | 0,23 ~ 0.35mm |
| Τέμνουσα ταχύτητα | 180m/min |
| Όνομα προϊόντων | Περικοπή στη γραμμή μήκους |
|---|---|
| Τέμνων τρόπος | Κανονικός |
| Πάχος χάλυβα | 0,23 ~ 0.35mm |
| Πλάτος χάλυβα | 40 ~ 300mm |
| Ταχύτητα σίτισης | 120m/min |
| όνομα μηχανών | περικοπή στη γραμμή μήκους |
|---|---|
| Λειτουργία κοπής | Κανονικός |
| Πάχος φύλλου | 0,23 ~ 0.35mm |
| Πλάτος φύλλου | 40 ~ 300mm |
| Τέμνουσα ταχύτητα | 120m/min |
| Όνομα μηχανών | τέμνουσες μηχανές πυρήνων |
|---|---|
| Χρήση | παραγωγή των πυρήνων αντιδραστήρων |
| Πλάτος φύλλων | 30 ~ 300mm |
| Πάχος φύλλων | 0,23 ~ 0.35mm |
| Τέμνουσα ταχύτητα | 0 ~ 180m/min |