| ΟΝΟΜΑ | τέμνουσα μηχανή άκρων πυρήνων μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | παραγωγή του άκρου πυρήνων |
| Πάχος φύλλων | 0,23 ~ 0.35mm |
| Πλάτος φύλλων | 40 ~ 400mm |
| Ισχύς κινητήρα | 14kw |
| Ονομασία | τέμνουσα μηχανή πυρήνων |
|---|---|
| Χρήση | κοπή χάλυβα πυριτίου |
| Πάχος λωρίδας | 0.23 - 0,35 mm |
| Πλάτος λουρίδων | 60 - 600 mm |
| Τρύπα Dia | Φ 10 mm ̇ 24 mm |
| Ονομασία | μηχανή κοπής πυρήνα transforemr |
|---|---|
| Λειτουργία | κοπή χάλυβα πυριτίου |
| Επεξεργασία | δύο κοπή δύο διάτρηση |
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 0,23 ~ 0.35mm |
| Punching τρύπα | Φ10 ~ 24mm |
| Όνομα προϊόντων | τέμνουσες μηχανές πυρήνων |
|---|---|
| Χρήση | παραγωγή της κεντρικής θέσης μετασχηματιστών |
| Πλάτος φύλλων | 40 ~ 400mm |
| Πάχος φύλλων | 0,23 ~ 0.35mm |
| Τέμνουσα ταχύτητα | 180m/min |
| Ονομασία του προϊόντος | τέμνουσες μηχανές πυρήνων |
|---|---|
| Χρήση | παραγωγή της κεντρικής θέσης μετασχηματιστών |
| Πλάτος λουρίδων | 40 ~ 400mm |
| Πάχος λωρίδας | 0,23 ~ 0.35mm |
| Ταχύτητα κοπής | 0 ~ 180m/min |
| Ονομασία | τέμνουσες μηχανές πυρήνων |
|---|---|
| Λειτουργία | παραγωγή της κεντρικής θέσης μετασχηματιστών |
| Πλάτος λουρίδων | 40 ~ 400mm |
| Μοντέλο | 0,23 ~ 0.35mm |
| Ταχύτητα κοπής | 0 ~ 180m/min |
| όνομα | τέμνουσες μηχανές πυρήνων μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | κάνοντας το μετασχηματιστή το κεντρικό άκρο |
| Πλάτος λουρίδων | 40 ~ 400mm |
| Πάχος λωρίδας | 0,23 ~ 0.35mm |
| Ταχύτητα σίτισης | 180m/min |
| Ονομασία προϊόντος | τέμνουσα μηχανή πυρήνων μετασχηματιστών |
|---|---|
| Τέμνον πλάτος | 40 ~ 300mm |
| Δυνατότητα κοπής | 0,23 ~ 0.35mm |
| Διάστημα κοπής | 350 ~ 9999mm |
| Ταχύτητα | 120m ανά λεπτό |
| Όνομα προϊόντων | τέμνουσες μηχανές πυρήνων |
|---|---|
| εφαρμογή | κατασκευή πυρήνων αντιδραστήρων |
| Τέμνον πλάτος | 30 ~ 300mm |
| Πάχος φύλλων | 0,23 ~ 0.35mm |
| Τέμνουσα ταχύτητα | 180m/min |
| όνομα | τέμνουσα μηχανή πυρήνων μετασχηματιστών |
|---|---|
| Τέμνον πλάτος | 40 ~ 300mm |
| Τέμνον πάχος | 0,23 ~ 0.35mm |
| Τέμνον μήκος | 350 ~ 9999mm |
| Ταχύτητα σίτισης | 120m ανά λεπτό |