| Product Name | reactor core cutting machine |
|---|---|
| Λειτουργία | Διακοπή των ποδιών του πυρήνα του αντιδραστήρα |
| Πλάτος λουρίδων | 40 ~ 400mm |
| Μοντέλο | 0,23 ~ 0.5mm |
| Ταχύτητα λωρίδας τροφοδοσίας | 0 ~ 180m/min |
| Όνομα προϊόντων | τέμνουσα μηχανή πυρήνων μετασχηματιστών |
|---|---|
| Τέμνον πλάτος | 40 ~ 400mm |
| Τέμνον πάχος | 0,23 ~ 0.35mm |
| Τέμνον μήκος | 350 ~ 9999mm |
| Ταχύτητα σίτισης | 120m ανά λεπτό |
| όνομα μηχανών | αυτόματη τέμνουσα μηχανή πυρήνων |
|---|---|
| Λειτουργία | τέμνον φύλλο πυριτίου |
| Πλάτος φύλλου | 40 ~ 400mm |
| Πάχος φύλλου | 0,23 ~ 0.5mm |
| Ταχύτητα σίτισης | 0 ~ 180m/min |
| Ονομασία | τέμνουσα μηχανή πυρήνων μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | για το κόψιμο ταινιών από χαλύβδινο πυρίτιο |
| Πλάτος λουρίδων | 60 - 600 mm |
| Μοντέλο | 0.23 - 0,35 mm |
| Χαρακτηριστικό | Κλίση γύρο, χτύπημα, κοπή |
| Ονομασία προϊόντος | τέμνουσα μηχανή πυρήνων μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | για το κόψιμο ταινιών από χαλύβδινο πυρίτιο |
| Πλάτος λουρίδων | 60 - 600 mm |
| Μοντέλο | 0.23 - 0,35 mm |
| χαρακτηριστικό | Κλίση γύρο, χτύπημα, κοπή |
| Ονομασία μηχανής | τέμνουσα μηχανή πυρήνων μετασχηματιστών |
|---|---|
| Εφαρμογή | κοπή χάλυβα πυριτίου |
| Τέμνον πλάτος | 40 ~ 300mm |
| Μήκος κοπής | 1502500mm |
| Κατουρημένος από κόψιμο | 180m/min |
| όνομα προϊόντων | τέμνουσα μηχανή πυρήνων μετασχηματιστών |
|---|---|
| Τέμνον πλάτος | 40 ~ 300mm |
| Τέμνον πάχος | 0,23 ~ 0.35mm |
| Τέμνον μήκος | 350 ~ 9999mm |
| Ταχύτητα σίτισης | 120m ανά λεπτό |
| Όνομα μηχανών | τέμνουσα μηχανή πυρήνων μετασχηματιστών |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων | 40 ~ 600mm |
| Πάχος φύλλων | 0,23 ~ 0.35mm |
| Μήκος κοπής | 350 ~ 9999mm |
| Ταχύτητα σίτισης | 120m ανά λεπτό |
| όνομα μηχανών | τέμνουσα μηχανή πυρήνων μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | παραγωγή του κεντρικού ποδιού |
| Πάχος φύλλου | 0,2~ 0.35mm |
| Πλάτος φύλλου | 40 ~ 300mm |
| Χρώμα | Εξατομικεύσιμος |
| όνομα | τέμνουσες μηχανές πυρήνων |
|---|---|
| Τέμνων τρόπος | δύο punching, δύο που κόβει |
| Πάχος λωρίδας | 0,23 ~ 0.35mm |
| Πλάτος λουρίδων | 40 ~ 400mm |
| Τέμνουσα ταχύτητα | 120m/min |