| Ονομασία | αυτόματη μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Δύναμη κινητήρα | 4 kW |
| Ταχύτητα | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Τύπος αγωγών | επίπεδο ή στρογγυλό καλώδιο |
| Σύστημα ελέγχου | ΠΛΚ |
| Ονομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | παραγωγή της σπείρας μετασχηματιστών |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0.3 - 3.0mm |
| Μέγιστο πλάτος φύλλων αλουμινίου | 1200 χλστ |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Μοντέλο | 0.2 ~ 2,0 mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Σύστημα Ελέγχου | PLC |
| Προϊόν | αυτόματη μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Πλάτος τυλίγματος | 0 - 1200mm |
| Δύναμη τυλίγματος | 5.5kw |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0- 80rpm |
| Μέγιστη χωρητικότητα φορτίων | 1000kg |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Εφαρμογή | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Δύναμη μηχανών | 4kw |
| Ταχύτητα περιέλιξης | 0 ~ 160 σ.α.λ |
| Συμπεριφορά | cu wire ή al wire |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα μετασχηματιστών |
| Δύναμη | 22KW |
| Περιστρεφόμενη ταχύτητα | 0 ~ 18 περιστροφή/λεπτό |
| Πάχος ταινιών $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Ονομασία | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος ξηρές σπείρες μετασχηματιστών |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Τρόπος συγκόλλησης | TIG |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος λουρίδων $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος λουρίδων Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Συγκόλληση | tig |
| Ονομασία | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Τρόπος συγκόλλησης | TIG |
| Ονομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | πηνίο αλουμινίου |
| Πάχος φύλλου Cu | 0.2 ~ 2,0 mm |
| Πάχος αλουμινίου | 0,3 ~ 3.0mm |
| Λειτουργία συγκόλλησης | Τσίμπημα |