| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 - 3,0 mm |
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 200 - 1000mm |
| Όνομα μηχανών | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 100 ~ 300mm |
| Αριθμός Decoiler | 2 PC |
| Λειτουργία συγκόλλησης | κρύα συγκόλληση πίεσης |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Εφαρμογή | παραγωγή της σπείρας αντιδραστήρων |
| Πάχος λουρίδων Al | 0.3 - 3.0mm |
| Πάχος λουρίδων $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Συγκόλληση | TIG |
| Ονομασία | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0.2 - 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0.3 - 3.0mm |
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 200 - 1000mm |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου αντιδραστήρων |
|---|---|
| Χρήση | παραγωγή της σπείρας αντιδραστήρων |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Συγκόλληση | tig |
| όνομα | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Εφαρμογή | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Υλικό καλωδίων | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Τύπος καλωδίων | επίπεδο ή στρογγυλό καλώδιο |
| Οδηγός καλωδίων | 1 PC |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή τυλίγματος σπειρών μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρώμα | όπως ζητείται |
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| Υλικό αγωγών | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Ονομα | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | πηνίο μετασχηματιστή περιέλιξης |
| Μέγιστο πλάτος περιέλιξης | 600 χλστ |
| Κεντρικό ύψος | 900 χλστ |
| Ισχύς κινητήρα | 4 kw |
| Όνομα προϊόντων | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Πλάτος τυλίγματος | 0 ~ 500mm |
| Ανά ύψος σπειρών | μέγιστο 500mm |
| Δύναμη μηχανών | 7,5 kw |
| Όνομα προϊόντος | μηχανή περιέλιξης πηνίου μετασχηματιστή |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα καλωδίων |
| Υλικό αγωγού | καλώδιο χαλκού ή αλουμινίου |
| Τύπος καλωδίου | επίπεδο σύρμα ή στρογγυλό σύρμα |
| ΧΜΙ | Οθόνη αφής |