| Ονομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 200 ~ 700 mm |
| Αλουμινόχαρτο | 1 τεμ |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0 ~ 26 περιστροφή/λεπτό |
| Χρώμα Machin | Προαιρετικός |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος ξηρές σπείρες μετασχηματιστών |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Λειτουργία συγκόλλησης | TIG |
| Όνομα προϊόντος | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | ελαστικό ελαστικό καλωδίου |
| Μοντέλο | 0.2 ~ 2,0 mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 200 ~ 800 mm |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| Λειτουργία | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου χαλκού |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου Al | 0,3 ~ 3.0mm |
| Πάχος φύλλων αλουμινίου $cu | 0,2 ~ 2.0mm |
| Όρος | Νέος |
| Όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Φύλλο αλουμινίου αγωγών | λουρίδα $cu/Al |
| Φύλλο αλουμινίου decoiler | 2 σύνολα |
| Δύναμη μηχανών | 30kw |
| Όνομα προϊόντων | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου χαλκού |
|---|---|
| ΕΦΑΡΜΟΓΗ | άνεμος σπείρα φύλλων αλουμινίου |
| Φύλλο αλουμινίου αγωγών | λουρίδα $cu/Al |
| Φύλλο αλουμινίου decoiler | 2 σύνολα |
| Μηχανή | 30KW |
| Όνομα | μηχανή κοπής πυρήνα |
|---|---|
| Λειτουργία | σχισμή πηνίο από σιλικονούχο χάλυβα |
| Ρόλος OD λουρίδων | 1200mm, μέγιστος |
| Ταυτότητα ρόλων λουρίδων | 500mm |
| Πάχος λωρίδας | 0,15- 0,6 mm |
| όνομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Πλάτος φύλλων αλουμινίου | 600mm |
| Φύλλο αλουμινίου decoiler | 2 PC |
| Ταχύτητα τυλίγματος | 0 ~ 26 περιστροφή/λεπτό |
| Χρώμα | όπως ζητείται |
| Όνομα μηχανών | μηχανή τυλίγματος σπειρών |
|---|---|
| Χρήση | άνεμος σπείρα μετασχηματιστών |
| Τύπος καλωδίων | στρογγυλό ή επίπεδο καλώδιο |
| Υλικό καλωδίων | καλώδιο $cu ή Al |
| Στρογγυλή διάμετρος καλωδίων | 0,3 ~ 5.0mm |
| Ονομα | άνεμος μηχανή φύλλων αλουμινίου μετασχηματιστών |
|---|---|
| Πλάτος φύλλου | 150 ~ 600 mm |
| Αλουμινόχαρτο | 2 ΤΕΜ |
| Ταχύτητα εκκαθάρισης | 0 ~ 26 περιστροφή/λεπτό |
| Χρώμα | Όπως ζητήθηκε |