| Όνομα προϊόντος | πυρήνας μετασχηματιστών που συσσωρεύει τον πίνακα |
|---|---|
| Λειτουργία | συσσώρευση του φύλλου χάλυβα πυριτίου |
| Ύψος πλατφόρμας | 850 χλστ |
| Ικανότητα | 5000 κιλά |
| Κτύπημα πλατφορμών | 500 χλστ |
| Όνομα μηχανής | πυρήνας μετασχηματιστών που συσσωρεύει τον πίνακα |
|---|---|
| Εφαρμογή | ελασματοποίηση πυρήνα μετασχηματιστή από αρμόφο κράμα |
| Ύψος ταμπλό από το δάπεδο | 850 χλστ |
| Μέγεθος πλατφόρμας | 2200x1000mm |
| Κλίση | Υδραυλικός |
| όνομα | πυρήνας μετασχηματιστών που συσσωρεύει τον πίνακα |
|---|---|
| Χρήση | συσσώρευση του φύλλου χάλυβα πυριτίου |
| Ύψος πλατφόρμας | 850 χλστ |
| Ικανότητα | 5000 κιλά |
| Κτύπημα πλατφορμών | 500 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | πυρήνας μετασχηματιστών που συσσωρεύει τον πίνακα |
|---|---|
| Λειτουργία | συσσώρευση του φύλλου χάλυβα πυριτίου |
| Ύψος πλατφόρμας | 850 χλστ |
| Ικανότητα | 5000 κιλά |
| Κτύπημα πλατφορμών | 500 χλστ |
| Όνομα | πυρήνας μετασχηματιστών που συσσωρεύει τον πίνακα |
|---|---|
| Χρήση | συσσώρευση του φύλλου χάλυβα πυριτίου |
| Ύψος | 850mm |
| Ανώτατη ικανότητα | 5000kg |
| Ανώτατο κτύπημα πλατφορμών | 500mm |
| Ονομασία προϊόντος | πυρήνας μετασχηματιστών που συσσωρεύει τον πίνακα |
|---|---|
| Λειτουργία | συσσώρευση του φύλλου χάλυβα πυριτίου |
| επιτραπέζιο ύψος | 850mm |
| Ανώτατη ικανότητα | 5000kg |
| Ανώτατο κτύπημα πλατφορμών | 500 χιλιοστά |
| Ονομασία | πυρήνας μετασχηματιστών που συσσωρεύει τον πίνακα |
|---|---|
| Χρήση | συσσώρευση του φύλλου χάλυβα πυριτίου |
| Υψόμετρο του τραπεζιού | 850mm |
| Μέγιστη χωρητικότητα | 5000 κιλά |
| Ανώτατο κτύπημα πλατφορμών | 500 χιλιοστά |
| Ονομασία | Πυρήνας περιτυλίξεων που συσσωρεύει τον πίνακα |
|---|---|
| Χρήση | συσσώρευση του φύλλου χάλυβα πυριτίου |
| Υψόμετρο του τραπεζιού | 850 χιλιοστά |
| Μέγιστη χωρητικότητα | 5000 κιλά |
| Ανώτατο κτύπημα πλατφορμών | 500 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | Πυρήνας περιτυλίξεων που συσσωρεύει τον πίνακα |
|---|---|
| Λειτουργία | συσσώρευση του φύλλου χάλυβα πυριτίου |
| Υψόμετρος εργασίας | 850 χιλιοστά |
| Μέγιστη χωρητικότητα | 5000 κιλά |
| Ανώτατο κτύπημα πλατφορμών | 500 χιλιοστά |
| Ονομασία μηχανής | Πυρήνας περιτυλίξεων που συσσωρεύει τον πίνακα |
|---|---|
| Χρήση | συσσώρευση του φύλλου χάλυβα πυριτίου |
| Υψόμετρος εργασίας | 850 χιλιοστά |
| Μέγιστη χωρητικότητα | 5000 κιλά |
| Ανώτατο κτύπημα πλατφορμών | 500 χιλιοστά |